zde se nacházíte:
Úvod > O nás

O nás

Historie

Na trhu úklidových služeb působíme od roku 2003, a to zejména v Jihomoravském kraji. Začínali jsme pod názvem Úklid a čištění Píza. Díky stále se zvyšující poptávce vznikla potřeba širšího zázemí, a s tím i úklidová společnost SapiClean s.r.o.

 

Současnost a vize

V současné době nabízíme komplexní řešení úklidu široké veřejnosti, firmám i živnostníkům. Jsme schopni realizovat pravidelný i jednorázový úklid menších a větších objektů, jak v oblasti komerční , tak i soukromé. Uznáním naší práce je spokojený zákazník, proto na sebe klademe ty nejvyšší možné nároky.Očekávejte od nás individuální, profesionální přístup, prověřené a proškolené zaměstnance, cílení na celek i detail, důslednost a neustálé sledování nových technologických trendů v úklidu.

Svým zákazníkům chceme nabízet vždy ty nejlepší služby. Pozorně sledujeme novinky v úklidových technologiích a nabízené služby neustále inovujeme zapracováním těchto moderních postupů a trendů nejen v oblasti technické, ale i chemické a ekologické.

 

Brzy zahájíme provoz SapiDrogerie formou E-shopu, kde na Vás bude čekat spousta výhod, benefitů a hlavně kvalitního zboží.

 

Základní údaje společnosti

Název: SapiClean s.r.o.
Sídlo: Wolkerova 680, Újezd u Brna
Zapsána: Krajským obchodním soudem v Brně, oddíl C, vložka 78657
Bankovní spojení: Fio Banka, Nové Sady 988/2, Brno
Číslo účtu: 2200406573/2010
IČO: 01579550
DIČ: CZ01579550

Volejte

733 328 830

Navštivte nás

Wolkerova 680,
Újezd u Brna