zde se nacházíte:
Úvod > Služby > Čištění kůže

Čištění kůže

Strojové čištění kůže provádíme ČISTÍCÍM SYSTÉMEM ESPRIT VON SCHRADER. Tento čistící systém šetrně a bezchybně vyčistí veškeré druhy kožených čalounění v domácnostech, ale i v automobilech. Kromě běžného znečistění jsme schopni za pomoci systému Esprit vyčistit i nejrůznější druhy skvrn (káva, psací potřeby, atd).  

Úklidový systém ESPRIT VON SCHRADER je určen k čištění čalounění a kůže. K tomuto používá suchou pěnu, která je vháněna do kartáčové hlavice a pomocí dvou proti sobě rotujících kartáčů je zapracována do čalounění. Pěna uvolní nečistoty z čalounění a ty jsou následně odstraněny zabudovaným vysavačem. Úklidový systém ESPRIT VON SCHRADER lze použít na čištění všech druhů čalounění a pravé kůže.

Výhody systému ESPRIT:

  • velmi rychlé schnutí čištěného čalounění
  • velmi výrazně se snižuje riziko promáčení čalounění (suchá pěna obsahuje 10% vlhkosti)
  • možnost používání vyčištěného nábytku bezprostředně po vyčištění
  • po vyčištění se neobjevují následné skvrny způsobené vysycháním čalounění, zabraňuje opětovnému znečištění
  • vysoká čistící schopnost

Po procesu samotného čištění provádíme automaticky i impregnaci kůže. Impregnace neboli ošetření regeneruje jednotlivá vlákna kůže, ucpe póry, obaluje je a tím zabraňuje pronikání vody, vlhkosti, vysychání a následnému praskání materiálu. Impregnace napomáhá ke stabilizaci barev a pružnosti kůže. Ošetřením impregnačními prostředky nejen prodlužujeme životnost materiálu, ale taktéž obnovujeme krásnou vůni vašeho koženého nábytku. Kůži doporučujeme pravidelně ošetřovat a to minimálně 1x za 4 měsíce.

Nano impregnace

Přinášíme Vám nový standard v oblasti povrchových ochran pro většiny druhů materiálů. Ošetřené povrchy získávají extra hydrofobní vlastnosti, zvyšují odolnost proti zašpinění a usnadňují běžnou údržbu, významně šetří Váš čas a peníze dosud vynakládané za běžný úklid. Nano ochrana má dlouhodobý účinek.

Nano imregnace lze aplikovat na tyto povrchy/předměty: sklo, sanitární keramika, koberce, čalounění, veškeré dřevěné povrchy, plasty, auto-moto, betonové povrchy, fasády, antigraffitové nátěry, kovy.

Volejte

733 328 830

Navštivte nás

Wolkerova 680,
Újezd u Brna